Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie Wójta Gminy Jemielnica o naborze wniosków o udzielenie dofinansowania zadań z zakresu usuwania azbestu z terenu Gminy Jemielnica

Uprzejmie informuję, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć zgodnych z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie województwa opolskiego. W związku z powyższym Gmina Jemielnica planuje wystąpić do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu z wnioskiem o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania azbestu z terenu Gminy Jemielnica.

Zainteresowanych mieszkańców proszę zatem o składanie wniosków o dofinansowanie w terminie do dnia 15.06.2021  r. Wzór wniosku do pobrania udostępniono poniżej.  Wniosek można również pobrać sekretariacie   Urzędu Gminy Jemielnica budynek Nr 1.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Jemielnica, w pok. Nr 4, budynek Nr 1. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Finansowanie nie obejmuje wykonania nowego pokrycia dachowego.

 

Marcin Wycisło

Wójt Gminy Jemielnica

 


 

DOCXOgłoszenie.docx
DOCXWniosek.docx
 

  1. DOCXZał. nr 1.docx
  2. DOCXZał. nr 2.docx
  3. PDFZał. nr 3.pdf
  4. PDFZał. nr 4 zgloszenie-budowy-lub-wykonywania-innych-robot-budowlanych-pb-2-3.pdf
  5. DOCXZzał. nr 5.docx